Tükendi
Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM LensCanon EF 24-70mm f/2.8L II USM Lens

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM Lens

Çok yönlü 24-70 mm zoom aralığı.Yepyeni optik tasarım.Ultra düşük yayılma (UD) ve süper UD öğeleri.Hızlı, maksimum f/2.8. diyafram
SKU : 4960999780719

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM Lens

Ürün Detayları

Profesyonellerin standart zum lensi

 

Profesyonel kalitedeki standart zum, zum aralığının tamamında olağanüstü görüntü kalitesi ve hızlı f/2.8 diyafram sunar. Bu L serisi lens, net optik bileşenleri ve hemen her ortamda kullanılabilmesiyle profesyonel fotoğrafçıların tercih ettiği zum lenstir. Full-Frame EOS kameralarının tümü için mükemmel seçenek.

 

EF 24-70mm f/2.8L II USM aşağıdakiler için idealdir:

 

 

Seyahat

Foto Muhabirlik

Manzara

Portre

Düşük ışıkta elde çekim

EF 24-70mm f/2.8L II USM'nin tüm zum aralığında sabit kalan f/2.8 diyaframı, mevcut ortam ışığını en verimli şekilde kullanarak düşük ışıkta harika performans sunar. Sabit diyafram alan derinliği üzerinde de optimum kontrol sağlar. 9 yapraklı yeni diyaframın dairesel açıklığı, çekici bokeh efektlerine sahip, bulanıklaştırılmış güzel arka planlar elde etmeye yardımcı olur. Böylece arka plan dikkati dağıtmaz ve nesneniz öne çıkar.

Yeni nesil optik tasarım

Optik tasarımdaki en son gelişmelere sahip EF 24-70mm f/2.8L II USM, kendi odak uzaklığına sahip lensler arasında mümkün olan en yüksek görüntü kalitesini sağlamak için küresel olmayan üç elemanı bir araya getirir. Kromatik sapma ve renk bulanıklığının önemli oranda azaltılması, genellikle yalnızca prime lenslerde görülen kenardan kenara keskinliği sağlayarak üretim sonrası işlemlerin süresini kısaltır.

Küresel Olmayan Eleman Nedir?

 

Küresel olmayan eleman, küresel lens elemanlarının kavisinden kaynaklanan bozulmayı düzeltmek için lensinizin içine yerleştirilen, kavissiz bir dahili bileşendir.

Bu bileşenler yalnızca profesyonel kalitedeki lenslerde bulunur.

Standart lenslerde görülen küresel olmayan sapma, küresel olmayan ek elemanlara sahip daha yüksek kaliteli bir lens kullanılarak ortadan kaldırılabilir.

EF 24-70 f/2.8L II USM dahili sapmaların her birini ayrı ayrı telafi etmek için küresel olmayan üç elemana sahiptir, bu sayede görüntüleriniz olağanüstü keskinlik kazanır.

 

Hassas otomatik odak ve kontrol

Halka tipi ultra sonik otomatik odak motoru sayesinde hızlı, neredeyse tamamen sessiz ve hassas bir şekilde odaklama yapabilirsiniz. Motor ayrıca kilitli manuel odak işlevi de sunarak kontrolün sizde olmasını sağlar. Bu, en yaratıcı kontrol için odağı tam istediğiniz noktaya hassas bir şekilde ayarlamanıza yardımcı olur.

L serisi yapı kalitesi

 

L serisi lenslerin üretiminde yalnızca en iyi teknoloji ve üretim teknikleri kullanılır. Prestijli "Lüks" ürün yelpazesinin parçası olan bu lensler, Canon'un en iyileridir.

En yüksek kalitedeki malzemelerden özel olarak üretilen EF 24-70mm f/2.8L II USM, günlük profesyonel kullanım için yeterince dayanıklıdır. Hava şartlarına karşı koruma lensi toz ve nemden korurken florin kaplı ön ve arka elemanlar kolayca temizlenebilir.

 

EF 24-70mm f/2.8L II USM Örnek Galerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EF 24-70mm f/2.8L USM'yi yükseltmeli miyim?

 

EF 24-70mm f/2.8L II USM, yepyeni optik tasarımıyla EF 24-70mm f/2.8L USM'nin yerini alır.

Köşeden köşeye keskin görüntüler

Odak aralığının tamamında kromatik sapma azaltılmıştır. Telefoto aralığında genel bozulmayı düzeltmek için iyileştirmeler yapılmış, ayrıca yakın çekim aralığında yastık sapması önemli oranda azaltılmıştır.

Daha sağlam, dayanıklı yapı ve geliştirilmiş çalışma

EF 24-70mm f/2.8L II USM, lens silindirinin üstün yapısı ve geliştirilmiş titreşim/darbe direnciyle çok daha dayanıklıdır. Yeni zum kilidi kolu, zum konumunu aşırı geniş uca kilitleyerek taşıma sırasında lensin zarar görmesini önler.

Daha fazla çevre koruması

Toz ve nemin lens gövdesine girmesini önleyen bir çözüm sunmak için gereken her türlü çalışma yapılarak en zorlu koşullara dayanıklı bir lens elde edilmiştir.

Mükemmel kullanım kolaylığı

Bu lensin dönmeyen ön elemanı sayesinde, polarize filtre veya filtre tutucu kullanırken odağı veya zumu değiştirdikten sonra filtreyi yeniden ayarlamanız gerekmez.

Daha iyi bokeh efektleri

Yaprak sayısı 9'a çıkarılan diyafram, daha dairesel bir açıklık ve kusursuz bokeh efektleri sağlar.

OPTIK ÖZELLIKLER/TEKNIK ÖZELLIKLER

Görüş açısı (yatay, dikey, diagnl)

74° - 29°. 53° - 19° 30', 84° - 34°

Lens yapısı (eleman/grup)

18/13

Grup yaprağı sayısı

9

Minimum diyafram açıklığı

22

En yakın odaklama mesafesi (m)

0,38 (Makro)

Maksimum büyütme (x)

0.21(70 mm'de)

Mesafe Bilgileri

Sağlanır

AF aktüatörü

Halka USM¹

FIZIKSEL ÖZELLIKLER

Toz/nem geçirmez

Evet¹

Filtre çapı (mm)

82

Maks. çap x uzunluk (mm)

88,5 x 113

Ağırlık (g)

805

AKSESUARLAR

Lens Kapağı

E-82U / E-82II

Lens siperliği

EW-88C

Lens kılıfı/torbası

LP1219

Büyütme Uzatma Tüpü EF12 II

0.63-0.18

Büyütme Uzatma Tüpü EF25 II

0.74-0.41 5

Uzatıcı Uyumluluğu

Uyumlu değildir

Dipnotlar

AF aktüatörü - ¹ Tam zamanlı Manuel odak

Toz/nem geçirmez - ¹ Toza/neme dirençli lenslerin lens yuvasında, kamera yuvasının hafifçe aşınmasına neden olabilen bir lastik halka bulunur. Bu durum lens veya kamera performansını hiçbir şekilde etkilemez.

 

 

 

 

Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM Lens

  Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM Lens
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı