Tükendi
Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

Öne Çıkan ÖzelliklerEF Mount LensFull Frame FormatıMaksimum Diyafram: f/1.8Optimize Lens KaplamalarSTM AF Motor Film Servo AF Destekler
SKU : 013803256871

Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

Ürün Detayları

Yüksek kaliteli portreler ve düşük ışıklı fotoğraflar için geniş diyaframlı bir lens

 

Nesnenize keskin odak ve güzel bir bulanık arka plan sağlayan geniş f/1,8 açıklık sayesinde EF 50mm f/1.8 STM lensle kolayca daha sanatsal ve etkileyici fotoğraflar çekebilirsiniz.

 

EF 50mm f/1.8 STM şu alanlar için harika bir lenstir:

 

 

Portre

Arkadaşlarınızın ve ailenizin yüzlerindeki ifadeleri yakalamak için mükemmel; düğünler, etkinlikler ve partiler için ise idealdir

Düşük ışık

Gece manzaraları, havai fişek gösterileri veya iç mekan çekimleri gibi karanlık koşullar için mükemmeldir

Günlük kullanım

Şehrinizin sokaklarından etkinliklerdeki duygulara kadar gözlerinizin önündeki hayatı olduğu gibi yakalayın

Sanatsal ve etkileyici fotoğraflar

EF 50mm f/1.8 STM'nin geniş f/1,8 diyaframı, nesnenize net bir şekilde odaklanmanıza ve arka planı bulanıklaştırmanıza olanak tanır. Fotoğrafçıların "dar alan derinliği" adını verdiği bu özellik, nesnenizin öne çıkmasını sağlar. İnsanlar çekiminizin net odağı haline geldiğinden portreler için mükemmeldir.

Bırakın ışık sizi aydınlatsın

Geniş f/1,8 diyafram, EOS'nizle birlikte verilen standart zum lensine kıyasla 8 kat daha fazla ışık girişine olanak tanır*. Bu özellik, daha az hareket bulanıklığı ve loş aydınlatma koşullarında daha az flaş kullanma ihtiyacıyla daha net görüntüler sağlar. Böylece düşük ışıklı bir ortamın atmosferini kolayca yakalayabilirsiniz.

 

 

 

 

Fotoğraflar ve videolar için net odak

Neredeyse sessiz STM (Adım Motoru) teknolojisi, fotoğraf çekerken uçup giden anları yakalayabilmeniz için son derece hızlı odaklanır. Sabit ve sessiz biçimde kesintisiz odaklama sağladığından yüksek kaliteli filmler oluşturmak daha kolaydır. Bu sayede çektiğiniz net filmlerde odaklama motorunun çıkardığı gürültü yerine sadece çevrenizdeki sesleri kaydedersiniz.

Bir klasiğin yeniden doğuşu

EF 50mm f/1.8 STM, olağanüstü görüntü kalitesini uygun fiyata sunmasıyla bilinen ve çok sevilen popüler EF 50mm f/1.8 II lensin yerini alıyor. Bu yeni versiyon aynı nefes kesici fotoğraf kalitesini daha hızlı, neredeyse sessiz bir odak motoru ve fiyatını maskeleyen daha sağlam bir yapıyla sunuyor.

Örnek Galeri

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens

  Canon EF 50mm f/1.8 STM Lens
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı