Tükendi
Canon EOS 1300D 18-55mm + 75-300mm Lens DSLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 1300D 18-55mm + 75-300mm Lens DSLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 1300D 18-55mm + 75-300mm Lens DSLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 1300D 18-55mm + 75-300mm Lens DSLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 1300D 18-55mm + 75-300mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Canon EOS 1300D 18-55mm + 75-300mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Öne Çıkan Özellikler18MP APS-C CMOS SensörDIGIC 4+ İşlemci3.0" 920k-Nokta LCD MonitorFull HD 1080p Video Kaydı @ 30 fps9 AF Noktası, Orta nokta cross-type
SKU : yf3i9cbu

Canon EOS 1300D 18-55mm + 75-300mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Ürün Detayları

EOS 1300D ile bireyselliğinizi nasıl ifade edebileceğinizi görün

 

Sizi farklı kılan, özgün fotoğraflar çekin

 

Büyük 18,0 Megapiksel APS-C boyutlu sensörle harika ayrıntılara sahip görüntüler çekin 

Görüntülerinizi A2'ye varan boyutlarda basın ya da harika kalitelerini koruyarak yaratıcı şekillerde kırpın.

 

 

 

Düşük ışıkta doğal çekimler

Flaş ihtiyacını azaltan, böylece değerli anlarınızın doğal ortamını yakalamanızı sağlayan ISO 100-6400 değerindeki (ISO 12.800'e genişletilebilir) geniş ISO hassasiyet aralığıyla ışığın az olduğu durumlarda unutulmaz, etkileyici fotoğraflar çekin.

 

Hoş arkaplan bulanıklığı

 

DSLR fotoğrafçılığında kullanılan sığ alan derinliği sayesinde güzel, bulanık bir arka plan önünde nesnenizi vurgulayan etkileyici portreler çekin.

 

Harika ayrıntılar ve renkler

 

DIGIC 4+ işlemciyle tam olarak gördüğünüz ayrıntılara, renklere ve kontrasta sahip harika görüntüler çekin.

 

Kolayca bağlanın ve görüntülerinizi dünyayla paylaşın

NFC

 

NFC* (Yakın Alan İletişimi) kullanarak uyumlu Android telefon ve tabletlere hızlıca bağlanabilir ve tek dokunuşla Camera Connect uygulamasını başlatabilirsiniz. Ayrıca iOS cihazlara ve NFC özelliği bulunmayan cihazlara Wi-Fi ile bağlanabilir ve uygulamayı başlatabilirsiniz. Hareket halindeyken görüntü ve filmleri aktarmak ve paylaşmak için idealdir.

 

Video görüntüleme

 

 

Canon Connect Station CS100

Fotoğraf ve filmlerinizi HDTV'de veya sosyal medya ve irista gibi fotoğraf hizmetlerinde kolayca paylaşmak için Canon Connect Station CS100'e aktarıp depolayın.

 

Yaratıcılığınızı film ve fotoğraflarda keşfedin

 

Fotoğraflarınıza farklı bir hava ve benzersiz bir his kazandıran Oyuncak kamera ve Minyatür gibi Yaratıcı filtreleri keşfedin.

 

 

Sinematik Full HD filmler

Arka planınıza güzel bir bulanıklık kazandırırken nesnenizin net çıkmasını sağlayan alan derinliği üzerindeki DSLR tarzı kontrolle güzel sinematik hisse ve harika ayrıntılara sahip Full HD filmler çekin

 

 

 

Kısa Video Görüntüsü kullanarak anılar yaratın

Film kliplerini birleştirerek önemli anılarınızdan harika görünen video serileri oluşturmak için Kısa Video Görüntüsü özelliğini kullanın.

 

Video görüntüleme

 

Etkileyici ayrıntıları kolayca yakalayın

 

Rahat davranın veya kontrolü ele alın

İşi Otomatik Akıllı Sahne özelliğine bırakın ve ayarlarla uğraşmadan harika çekimler yapın ya da hazır olduğunuzda Tam Manuel kontrolle yaratıcılığınızı keşfedin.

 

 

Hareketi yakalayın

Duyarlı ve hassas Otomatik Odaklama ve tam çözünürlüklü 3 fps çekimle en önemli anı yakalayın. Keskin spor ve aksiyon çekimleri için idealdir.

 


 

 

Kolayca kompozisyon oluşturun ve çekimlerinizi görüntüleyin

Optik vizörü kullanarak kolayca kompozisyon oluşturup kadrajı ayarlayın ve net 920 bin nokta çözünürlüklü 7,5 cm (3,0 inç) LCD ekranda sonuçları inceleyin.

 

 

Her özne için kolay kullanım

Kendinize güveniniz arttığında, fotoğraf makinesinin menü sisteminde kolayca gezinmek ve fotoğraf makineniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için dahili Özellik Kılavuzu'nu kullanın.

 

Fotoğraf yolculuğunuza Canon ile başlayın

 

Zengin EF lens ve EOS Sistemi aksesuar seçenekleriyle fotoğraf makinenizi ihtiyaçlarınıza göre kolayca güçlendirin.

 

 

EOS fotoğraf makinenizi ve lensinizi şık ve güvenli bir şekilde taşıyın

DSLR fotoğraf makinenizi ve EF-S lensinizi güçlü, rahat, taşıması kolay, şık ve yüksek kaliteli Canon BP100 Sırt Çantası'nda güvenle saklayın ve taşıyın.

 

 

Canon Fotoğraf Rehberi Uygulaması

Hikayelerini görsel olarak anlatan herkes için ideal olan Fotoğraf Rehberi uygulamamız sayesinde hikayelerinize tam anlamıyla hayat verebilmek için özelleştirilmiş, uzman bilgi ve içeriklerine - en çok ihtiyacınız olduğu anlarda erişebilirsiniz.

Daha Fazlasını Keşfedin

 

Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Canon EOS 1300D 18-55mm + 75-300mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

  Canon EOS 1300D 18-55mm + 75-300mm Lens DSLR Fotoğraf Makinesi
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı