Tükendi
Canon EOS 77D 18-55MM STM Dijital SLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 77D 18-55MM STM Dijital SLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 77D 18-55MM STM Dijital SLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 77D 18-55MM STM Dijital SLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 77D 18-55MM STM Dijital SLR Fotoğraf MakinesiCanon EOS 77D 18-55MM STM Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

Canon EOS 77D 18-55MM STM Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

Çözünürlük : 24.2 MPEkran Tipi : LCDNfc : Var
SKU : 21285549654646

Canon EOS 77D 18-55MM STM Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

Ürün Detayları

Bir fotoğrafçı olarak potansiyelinizi açığa çıkarı

Yeni nesneler ve yeni çekim yolları keşfedin. İster fotoğraf makinesinin optik vizörünü isterseniz de yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranını kullanıyor olun, son teknolojili AF hassas keskinliği tam istediğiniz yere netleme yapar. 6 fps'ye kadar sürekli çekim özelliğiyle anlık yüz ifadelerini bile yakalayabilirsiniz.

Güçlü performans

Yeni nesil APS-C sensör, parlak ışıkta ve karanlık gölgelerde bile harika ayrıntılarla dolu fotoğraflar ortaya çıkarır. Dünyanın en hızlı Canlı İzleme otomatik odaklama sistemi*, hızlı hareket eden nesneleri çekerken bile keskin sonuçlar sağlar.

Dual Pixel CMOS AF

Dünyanın en hızlı canlı kontrol fotoğraf odaklaması*. Filmler için mükemmel bir şekilde net içe odaklama efektleri.

Videoyu İzleyin

 

Filmlerde de yaratıcı olun

60 fps'de dinamik hareket üretimi ve sinematik sığ odak efektleriyle mükemmel Full HD filmler çekin. Dual Pixel CMOS AF, konumunuzu değiştirirken nesnenizin net kalmasını sağlar ve yerleşik 5 eksenli dijital sabitleme özelliği çekimi sabitler.

Zaman atlamalı çekim

Yeni zaman ölçeklerini keşfedin

5 eksenli dijital sabitleme

Titremeyi düzeltir

Fotoğraflarda kontrolü elinize alın

EOS 77D'u elinize aldığınızda, arka kontrol tekerleği ve değişken açılı dokunmatik ekranı gibi özelliklerle daha fazla kontrole ve yaratıcılık özgürlüğüne sahip olursunuz. Fotoğraf makinesinin ayarlarını tek bakışta görmenizi sağlayan üst kısımdaki LCD ekran.

Hayal gücünüzü dünyayla paylaşın

Wi-Fi, Bluetooth® ve NFC kablosuz teknolojilerinin birleşimiyle iOS ve Android akıllı cihazlara bağlantı sağlamak hiç olmadığı kadar kolay. Akıllı telefonunuz veya tabletinizdeki canlı kontrol dahil olmak üzere fotoğraf makinenizi uzaktan kontrol edin ve bulut aracılığıyla görüntüleri arkadaşlarınızla paylaşın.

Canon Fotoğraf Rehberi uygulaması

Hikayelerini görsel olarak anlatan herkes için ideal olan Fotoğraf Rehberi uygulamamız sayesinde hikayelerinize tam anlamıyla hayat verebilmek için özelleştirilmiş, uzman bilgi ve içeriklerine en çok ihtiyacınız olduğu anlarda erişebilirsiniz.

Daha fazlasını keşfedin 

 

Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Canon EOS 77D 18-55MM STM Dijital SLR Fotoğraf Makinesi

  Canon EOS 77D 18-55MM STM Dijital SLR Fotoğraf Makinesi
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı