Tükendi
Lexar 16GB Profesyonel 600x UHS-1 Class 10 SD Hafıza Kartı

Lexar 16GB Profesyonel 600x UHS-1 Class 10 SD Hafıza Kartı

SKU : 650590166978

Lexar 16GB Profesyonel 600x UHS-1 Class 10 SD Hafıza Kartı

Ürün Detayları

Teknik Detaylar :

 

Etkileyici, professional düzey hız ve yüksek kaliteli görüntü ve HD video yakalama kapasitesi

Lexar Professional 600x SDHC UHS-I kart ile profesyonel düzeyde, yüksek hızda performans ve güvenilirlik sağlamak için (90MB / s) minimum transfer okuma hız garantili UHS-I teknolojisini kullanır. Bu yüksek kapasiteli kart SDHC uyumlu fotoğraf makinesi ile yüksek kalitede görüntü ve 1080p HD video çekimleri için mükemmel bir seçimdir.

Gelişmiş Görüntü Yakalama, Kapasite ve İş akışı

Olağanüstü yüksek performanslarda geliştirilmiş iş akışı - Profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanların yanı sıra gelişmiş fotoğraf ve video meraklıları için tasarlanan, yüksek hızlı, Sınıf 10 Lexar Professional 600x SDHC UHS-I kartı etkileyici hızlarda performans sağlar. Bu size sürekli, hızlı çekim veya 1080p HD kalitesinde video çekimlerinde yüksek performansıyla daha fazla iş akışı sağlar.Dahası, yüksek-kapasite seçenekleri daha yüksek kalitede görüntüler ve 1080p HD video saklamanıza izin verir. Ve bir USB 3.0 kart okuyucu kullanırken, size inanılmaz hızla bilgisayara dosya transferi ile post-prodüksiyon işlerinizi hızlandırarak kamera arkası işleriniz için daha fazla zaman harcarsınız.

İndirilebilir yazılım - İndirilebilir yazılım içerir.Lexar Professional 600x SDHC UHS-I kart ödüllü Lexar Image Rescue yazılımının en son sürümünü içerir. Image Rescue 4 kart içerisinden silinen çoğu fotoğraf ve video dosyaları kart bozuk olsa bile güvenilir bir biçimde kurtarma sağlar. Yazılım kartla birlikte ücretsiz indirilebilir.

Üstün Performans, Güvenilirlik ve Uyumluluk - Lexar memory kartlar, kart okuyucuları ve flaş diskler Lexar kalite labaratuvarlarında test edilerek 800 den fazla dijital aygıtlarda uygunluk, güvenirlik, kalite ve performans testlerinden geçirilmiştir.Lexar ürünleri müşterilerine anıları depolama, taşıma, capture güveni sağlamaktadır.

Lexar.Hafıza söz konusu olduğunda

Özellikler:

 • Yüksek performans için 600x (90MB/s)lik minimum yazma hızı garantisiyle UHS-I teknolojisinden yararlanır.
 • Herhangi bir SDHC uyumlu fotoğraf makinesi ile yüksek kalitede görüntü ve 1080p HD video çekimleri için mükemmeldir.
 • Yüksek hızlı, Class 10 kartı, profesyonel fotoğrafçıların ve kameramanların iş akış ihtiyaçlarını karşılar.
 • Kayıp veya silinen fotoğraf ve video dosyalarını kurtarmak için ücretsiz indirelebilir Image Rescue 4 yazılımı içerir.
 • Ücretsiz profesyonel teknik destek hizmeti
 • Sınırlı Ömür boyu garanti

 

Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Lexar 16GB Profesyonel 600x UHS-1 Class 10 SD Hafıza Kartı

  Lexar 16GB Profesyonel 600x UHS-1 Class 10 SD Hafıza Kartı
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı