Tükendi
Nikon 60mm- f/2.8G ED Micro AF-SNikon 60mm- f/2.8G ED Micro AF-SNikon 60mm- f/2.8G ED Micro AF-S

Nikon 60mm- f/2.8G ED Micro AF-S

SWM AF Motoru ile Sessiz Odaklama1:1 Büyütme 9 Diyafram Bıçağı ile Enfes Arka Plan Bulanıklığına Sahip Görüntüler Yakalayın
SKU : 4960759025623

Nikon 60mm- f/2.8G ED Micro AF-S

Ürün Detayları

GELIŞMIŞ TEKNOLOJILERE SAHIP, ÇOK YÖNLÜ, STANDART MAKRO OBJEKTIF

AF-S Micro NIKKOR 60mm f/2.8G ED, çarpıcı keskinlikte yakın çekim ve makro resimler için efsanevi Micro-NIKKOR optikleri ile gelişmiş Nikon objektif teknolojilerini bir araya getirir. Geniş odak aralığı ile AF-S Micro NIKKOR 60mm f/2.8G ED, olağanüstü yakın çekim fotoğraflar sumakla sınırlı kalmaz. Bu objektifi hemen her türlü konuyla harika sonuçlara ulaşmak için kullanabilirsiniz.

MÜKEMMEL MAKRO ÇEKIM

Gerçek boyuttan (1:1) sonsuza canlı ve keskin görüntüler

Olağanüstü net ve göze görünmeyen ayrıntılarla dolu bir dünyayı keşfedin. AF-S Micro NIKKOR 60mm f/2.8G ED, göz alıcı ışık noktaları efekti (arka plan bulanıklığı) ile çarpıcı keskinlik üretme yeteneğine sahip kompakt, çok yönlü bir makro objektiftir. Sonsuzdan gerçek boyuta (1:1) çok çeşitli odak mesafelerinde kullanın.

AYRINTILI PORTRELER VE DAHASI

Parlak f/2.8 diyafram ve çok yönlü odak uzaklığı

Geniş odak aralığı ve geniş f/2.8 maksimum diyaframı sayesinde, AF-S Micro NIKKOR 60mm f/2.8G ED, yakın çekimden çok daha fazlası için kullanılabilir. Göz alıcı seviyedeki ayrıntılarla gerçekten muhteşem portreler ve daha fazlasını yaratın. Nikon'un özel Sessiz Dalga Motoru (SWM), artırılmış çok yönlülük için sorunsuz manuel netleme geçersiz kılma ile son derece hızlı, son derece alçak sesli otomatik netleme performansına olanak tanır.

MTF EĞRISI

OBJEKTIF YAPISI

Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Nikon 60mm- f/2.8G ED Micro AF-S

  Nikon 60mm- f/2.8G ED Micro AF-S
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı