Tükendi
Nikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf MakinesiNikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf MakinesiNikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf MakinesiNikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf MakinesiNikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf MakinesiNikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf MakinesiNikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf Makinesi

Nikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf Makinesi

Nefes kesici mesafelere ulaşan (120x Dynamic Fine Zoom'a¹ genişletilebilir) ve hassas çekim için Yüksek Performanslı Otomatik Netleme (AF) Sistemi'ne sahip olan 60x optik zoom'lu bir ED cam objektifle efsanevi NIKKOR deneyimini yaşayın. 
SKU : niy5uryx

Nikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf Makinesi

Ürün Detayları

20,3 megapiksel çözünürlüklü süper zoom COOLPIX B700 ile ince ayrıntıları çekin.

Nefes kesici mesafelere ulaşan (120x Dynamic Fine Zoom'a¹ genişletilebilir) ve hassas çekim için Yüksek Performanslı Otomatik Netleme (AF) Sistemi'ne sahip olan 60x optik zoom'lu bir ED cam objektifle efsanevi NIKKOR deneyimini yaşayın. 4K UHD filmlerle eserinizi ölümsüzleştirin ve yüksek kaliteli fotoğraf sonuçları için RAW (NRW) çekim yapın. 5 duraklamalı Çift Algılamalı Optik VR (Titreşim Azaltma)² ve yan zoom kontrolü, makine sarsıntısını en aza indirirken, elektronik vizör veya değişken açılı LCD ekranla çekim yapabilirsiniz. SnapBridge ile fotoğraf makinenizi akıllı cihazınıza bağlı tutun.

COOLPIX B700 ile engin ufuklara kristal netliğinde erişin.

SÜPER ED CAM ELEMANIYLA ÜRETİLEN NIKKOR 60X OPTİK ZOOM

Sıra dışı uzunlukta bir aralığa sahip 60x NIKKOR zoom objektifle (120x Dynamic Fine Zoom'a¹ genişletilebilir) güvenli bir mesafeden vahşi yaşamı fotoğraflayın, gece gökyüzündeki yıldızları çekin veya sportif etkinliklerde etkileyici kareler yakalayın. Zoom aralığı 24 mm geniş açı ile süper telefoto 1440 mm görüş açıları (35 mm biçimindeki eşdeğeri) arasını kapsar ve objektifin 1 cm'ye kadar yakınındaki konularda güçlü makro fotoğrafçılığı destekler. Süper ED cama sahip güvenilen NIKKOR optikleriyle üstün performans güvencesine sahipsiniz. Süper ED objektifin ikincil tayfları kaldırma konusunda üstün becerisi, gelişmiş renk sapması düzeltme özellikleri sunma da dahil gelişmiş özellikleri vardır.

20,3 ETKİN MEGAPİKSELLİ CMOS SENSÖR VE YÜKSEK PERFORMANSLI OTOMATİK NETLEME (AF) SİSTEMİ

Fotoğraf makinesindeki CMOS görüntü sensörünün yüksek megapiksel sayısı daha fazla ışığın girmesini sağlayarak resimlerinizde daha ince ayrıntıların yakalanmasına imkan sağlarken, son derece hassas yüksek hızlı AF konunuza hızla odaklandığından hiçbir önemli anı kaçırmazsınız. Hedef bulan AF daha esnek bir kompozisyonu mümkün kılar ve en uygun netleme alanı boyutu ile konumu konuya göre seçilir. Fotoğraf makinenizi konunuza doğrulttuğunuzda netlemenin yapılması gerektiği alan anında tahmin edilir. Etkin netleme alanı konunun boyutuyla ilişkili olarak otomatik şekilde ayarlanarak tüm resimlerin iyi netlenmesi sağlanır. Hedef bulan AF çerçevenin ortasındaki konularda olduğu gibi merkezin dışındaki konularda da etkilidir ve çiçekler ya da yiyecekler gibi daha küçük konularda da insan konularında olduğu kadar iyi çalışır.

STEREO SESLİ 4K UHD/30P FİLMLER

Etkileyici bir akıcılığa sahip 4K Ultra Yüksek Tanımlı (3840x2160/30p) filmler, kayıtlarınızın en son teknolojiyle çekilmesini ve 4K UHD'nin standart olacağı günlere hazır olmasını sağlar; üstelik, zoom çalışması boyunca yönü ayarlayabilen mikrofonu yükselt ile harika bir ses kalitesi elde edebilirsiniz. Özel bir film kayıt düğmesi ile anında film çekmeye başlayabilirsiniz. HDMI desteği, isteğe bağlı bir HDMI kablosuyla fotoğraf makinenizi bir TV'ye veya harici ekrana bağlayabileceğiniz anlamına gelir.

DAHİLİ ELEKTRONİK VİZÖR (EVF)

Yüksek tanımlı 921 k-noktalı, 0,2 inç LCD (dioptri ayarlı) elektronik vizör, çerçeve alanının %100'ünü göstererek her zaman tam olarak ne çektiğinizi bilmenizi sağlar. Gözünüzü sensöre yaklaştırdığınızda ekran çekiminden otomatik geçiş sağlayan göz sensörü sayesinde, çekim tarzınızı ekran ile vizör arasında akıcı bir şekilde değiştirin. Vizörlü çekim dar alanlarda kullanışlıdır ve sabit bir duruş sağlayarak makine sarsıntısını en aza indirir.

921 K-NOKTALI, 7,5 CM/3,0 İNÇ DEĞİŞKEN AÇILI LCD EKRAN

Değişken açılı büyük ekran, farklı bakış açıları oluşturmak için esneklik sağlar: Konserlerde kalabalığın üzerinden çekim yapın, vahşi yaşam ve doğa resimlerinde düşük açıya geçin veya mimari çekimler ya da seyahat çekimleri için tamamen benzersiz bir açı yakalayın. Çektiğiniz filmlere kişisel yorum eklemenizi veya sıra dışı bir yerdeyken hızla özçekim yapmanızı kolaylaştıran değişken açılı ekran ile kendinizi çekmeniz çok kolaydır. RGBW hizalaması, doğrudan güneş ışığında bile üstün görünürlük sağlar ve daha az güç tüketir.

5 DURAKLAMALI ÇİFT ALGILAMALI OPTİK VR (TİTREŞİM AZALTMA)

Titreşim azaltma, makine sarsıntısını azaltarak, çekim koşullarınız ne olursa olsun her zaman en uygun pozlamaya sahip keskin görüntüler elde etmenizi sağlar. 5 duraklamalı Çift Algılamalı Optik VR², 5 duraklama daha hızlı bir deklanşör hızına eşdeğer telafi etkisine sahiptir. Bu da daha yüksek deklanşör hızı gereksinimlerini ortadan kaldırarak hatalı pozlama veya aşırı artırılmış duyarlılık gibi sorunları engeller. Açılı hız sensörü tarafından algılanan makine sarsıntısı bilgilerini makine sarsıntısının yönü ve miktarına (hareket vektör bilgileri) ilişkin verilerle birlikte kullanan yeni geliştirdiğimiz VR algoritması, görüntü bulanıklığı miktarının daha hassas bir biçimde hesaplanmasını sağlayarak çok daha ileri düzeyde bir titreşim azaltma performansı sergiler.

SNAPBRIDGE

SnapBridge, kameranız ile akıllı telefon veya tabletiniz arasında sürekli ve düşük güç tüketen bir bağlantı sağlayarak fotoğrafçılık hayatınız üzerinde kolay bir kontrol olanağı sunar. Artık fotoğraf çektiğiniz sırada görüntüleri akıllı cihazınızla senkronize edebilir, Nikon kalitesindeki fotoğrafları anında paylaşabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf makinenizin fonksiyonlarını telefonunuzdan kontrol edebilir, fotoğraf makinenizi güncel tutabilir ve daha pek çok özellikten faydalanabilirsiniz.

DAHA FAZLA BILGI IÇIN

HIZLI BAŞLATMA SÜRESİ, YÜKSEK HIZLI AF VE DÜŞÜK ÇEKİM SÜRESİ GECİKMESİ

Bir kareyi çekmek için tek bir şansınız olduğunda, son derece hassas çalışan B700'e güvenebilirsiniz. Yaklaşık 1,3 saniyelik kısa bir başlatma süresi, yaklaşık 0,09 saniyede kristal berraklığında netleme yapan Yüksek hızlı AF ve kısa çekim süresi gecikmesi ile aksiyonu başladığı an yakalıyor olacaksınız. Önemli bir anı asla kaçırmayacaksınız.

RAW (NRW) RESİMLER ÇEKİN

Nikon’un NRW formatında yapabileceğiniz RAW çekimler, resim kalitesinde herhangi bir düşüş konusunda hiç endişelenmeniz gerekmediği anlamına gelir. Resimler hafıza kartına NRW formatında yazdırılırken pozlama telafisi, beyaz dengesi, renk, ton ve keskinleştirme bilgileri dosya içinde yönerge kümeleri olarak kaydedilir. Özgün RAW verilerine hiç zarar vermeden resimlerinizdeki yönerge kümesini dilediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Nikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf Makinesi

  Nikon Coolpix B700 60x Optik Zoom Fotoğraf Makinesi
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı