Tükendi
Sigma 12-24mm F4.5-5.6 II (sony Uyumlu)Sigma 12-24mm F4.5-5.6 II (sony Uyumlu)

Sigma 12-24mm F4.5-5.6 II (sony Uyumlu)

SKU : 0085126204624

Sigma 12-24mm F4.5-5.6 II (sony Uyumlu)

Ürün Detayları

Odak çarpanlı ve 35mm D-SLR gövdeler ile uyumlu ultra geniş açı zoom objektif. 
En son optik teknoloji içeren bu ultra geniş açı objektif üstün performans sağlar. Florit cam performansına eşit FLD ("F" düşük dağılım) cam elemanı ve SLD (Özel Düşük Saçılım) cam elemanları renk saçılımlarını mükemmel şekilde düzeltir. Asferik mercekler ufak ve hafif yapıda ileri düzey performans yaratır. Süper Çok Katmanlı Kaplama parlama ve yansımaları azaltırken tüm zoom aralığı içinde yüksek kalitede görüntü oluşturur. HSM ile yüksek hızda ve sessiz netleme ile birlikte aynı zamanda manuel kullanım imkanıda içermektedir. Üstün çevresel parlaklığı yüksek diyaframlarda dahi keskin ve yüksek kontrastlı görüntüleri oluşuturulmasını sağlar.
 
Odak çarpanlı ve 35mm D-SLR gövdeler ile
uyumlu ultra geniş açı zoom objektif

Sigma ilk geniş açı zoom objektif olan "zoom gamma 21-35mm F3.5-4"ü 1979 yılında tasarlamış ve üretmiştir. O günden bu yana Sigma daha birçok geniş açı zoom objektif tanıtmıştır. SIGMA 12-24mm F4.5-5.6 II DG HSM halefi SIGMA 12-24mm F4.5-5.6 EX DG ASPHERICAL / HSM Kasım 2003'te tanıtılmış idi. En son optik tasarıma sahip bu ultra geniş açı zoom objektif odak çarpanlı APS-C ve 35mm tam kare D-SLR gövdeler için idealdir.
 
 
Üstün görüntü kalitesi
Ultra geniş açı objektif geniş çaplı ön mercek ile mümkündür. Florit cam performansına eşit dört FLD ("F" düşük dağılım) cam elemanı ve bir SLD (Özel Düşük Saçılım) cam elemanları renk saçılımlarını mükemmel şekilde düzeltir. Kalıplanmış üç cam elmanı ve bir hibrit asferik mercek her türlü saçılımı mükemmel şekilde düzeltirken üstün optik performans sağlar. 
* FLD cam, yüksek ışık geçirgenliği ile mevcut olan en düşük dağılıma sahip camdır. Bu optik cam florit cam performansına eşit düşük bir kırılma indisine sahiptir. Yüksek miktardaki saçılımlar açısından da faydalıdır. Bu karakteristik yapısı sıradan bir optik camın gerçekleştiremeyeceği ölçüde renk dağılmalarını (ikincil tayf) mükemmel şekilde düzeltirken yüksek tanımlı ve kontrastlı görüntü oluşumunu garantiler.
 
 
Süper Çok Katmanlı Kaplama
Ultra geniş açıya bağlı olarak ön merceği geniş olan bu objektife çarpabilecek ilgisiz ışıkların yaratması muhtemel problemler, parlama ve yansımalar, Sigma'nın Süper Çok Katmanlı Kaplaması sayesinde azaltılırken, tüm zoom aralığında keskin ve yüksek kontrastlı görüntülerin oluşmasını sağlar.
 
 
Üstün çevresel parlaklık
Ön mercek grubu tasarımı ışık azalmasını minimize eder ve çevresel parlaklığı arttırır.
 
 
Abartılı perspektif
Geniş görüş açısı abartılı perspektif ile dikkat çekici görüntüler yaratır ve fotoğrafçının konuyu vurgulayabilmesine yardımcı olur.
 
Ufak yapılı
Dört asferikal mercek yardımıyla 85mm çapında ve 120.2mm uzunluğunda ufak yapılı bir objektiftir. Ufak yapısı bu objektifi seyahatlerde kullanım için ideal hale getirir.
 

Sessiz ve hızlı AF
HSM (Hiper Sonik Motor) yüksek hızda ve sessiz netleme sağlar. Aynı zamanda objektif AF konumunda olsa dahi sürekli olarak manuel netleme yapılabilmesi mümkündür.
 
Dahili netlik sistemi

Bu objektif ön mercek gurubunun dönmesini engelleyen ve aynı zamanda netleme sisteminin yol açabileceği saçılım dalgalanmalarını azaltan dahili netlik sistemine sahiptir. 
 
Taç yaprağı şekilli gölgelik
İlgisiz ışıkları bloke eden ve dahili yansınaları azaltan taç yaprağı şekilli gölgelik ile donatılmıştır.

Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Sigma 12-24mm F4.5-5.6 II (sony Uyumlu)

  Sigma 12-24mm F4.5-5.6 II (sony Uyumlu)
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı