Tükendi
Sigma 30mm F1.4 EX DC HSM (Nikon Uyumlu)Sigma 30mm F1.4 EX DC HSM (Nikon Uyumlu)

Sigma 30mm F1.4 EX DC HSM (Nikon Uyumlu)

SKU : 0085126300555

Sigma 30mm F1.4 EX DC HSM (Nikon Uyumlu)

Ürün Detayları

Dijital SLR Fotoğraf Makinaları için Sigma DC Objektif

30mm F1.4 DC HSM

 Referans
ASP | HSMD-SLR Fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanmış F1.4 En Geniş Diyaframlı objektif. 


D-SLR gövdeler için üretilmiş hızlı F1.4 diyaframlı bu objektif, SLD ve ELD cam elamanları kullanılarak dijital fotoğraf makinelerinin ortak problemi olan büyütme ve renk sapmalarından kaynaklı bozulmaları mümkün olan en iyi şekilde düzeltir.

40cm den asgari netleme mesafesi yüksek kontrastlı çok keskin görüntüler oluşturur. HSM modelleri yüksek hızda sessiz netlik yaparken aynı zamanda manuel netleme yapabilme özelliğine sahiptir. Hızlı en geniş diyaframı portre, an fotoğrafı, iç mekan çekimleri ve manzara gibi farklı alanlarda muhteşem performans sağlar.

Yeni Art serisi yüksek düzeyde sanatsal ifade olanağı sağlıyor 


Sigma, şimdi tüm değiştirilebilir objektiflerini üç ana ürün grubu içinde sınıflandırıyor: Contemporary, Art ve Sports. Uç noktalarda optik performans ve fazlasıyla artırılmış ifade gücü ile tanımlanan Art serisi, yüksek düzeyde sanatsal ifade olanağı sağlamaktadır. Seri oluşturulurken, öncelikle sanatsal dokunuşa önem verilen tasarım sürecinde küçük boyut, hafiflik ve kullanım esnekliğinden öte, yaratıcı ve dramatik sonuçlara önem veren bir kullanıcı profilinin beklentileri öngörüldü. Art serisi, manzara, portre, still-life, yakın plan uygulamalarında ve yaşamdan sahnelerde ideal seçim olmanın yanı sıra, fotoğrafçının ruhunda saklı olan sanatçıyı açığa çıkaran karelerde kusursuz sonuçlar vermekedir. Stüdyo fotoğrafçılığı için özellikle tercih edilirken, mimari, gece, su altı ve daha birçok başka ortamda ifade gücünü en üst düzeye taşırlar.

Geniş diyafram F1.4 


Sigma ilk olarak F1.4 diyafram açıklığına sahip objektifini 2005 yılında "SIGMA 30mm F1.4 EX DC HSM" üretti. SIGMA tüm objektiflerini üç yeni ürün konseptinde yeniden düzenliyor ve bu konsepte son olarak dahil olan SIGMA 30mm F1.4 DC HSM tanıtmaktan mutluluk duyar. SIGMA 30mm F1.4 DC HSM, F1.4 diyafram değerinden olağanüstü etkileyici performansa sahip objektifimizdir. Geniş açı fotoğraf çekimi için, F1.4 diyafram sayesinde etkileyici bokeh etkisi ve mükemmel çevresel parlaklık sağlar.

Fotoğrafçılar için Etkileyici Görüntü Kalitesi 


Objektifimiz tüm netleme aralığında son derece yüksek seviyede görüntü kalitesi sağlar. Ayrıca asferik merceklerin sıralı yapısı sayesinde, astigmatik ve alan bozukluklarını düzeltir. Önemi düşük, göz ardı edilebilecek bölgelerde dahi mükemmel optik performans sağlar.

Arka Netleme Sistemi 


Arka netleme sistemi renk dağılmalarını mükemmel şekilde düzeltir. Süper Çok Katmanlı Kaplama yansıma ve parlamaları düşürür.Arka netleme sistemi aynı zamanda netlemeye bağlı bozulmalarıda düzeltir.Sabit objektif uzunluğuna sahip olmasıyla birlikte fotoğrafçılar dengeli ve değişmeyen bir performans sunar.Ayrıca objektifin ön yüzü sabittir, polarize filtreyle kullanıma uygundur.

Arka Netleme Sistemi

Parlama ve Yansımaları Minimuma İndiren Tasarım 


İlk zamanlardan beri, objektif yapısından kaynaklanan (örneğin ters ışık) iç yansıma ve parlamalar objektifin sağladığı görüntü kalitesini kalitesini oldukça etkiler. Süper Çok Katmanlı Kaplama, yansıma ve parlamaları azaltırken tüm zoom aralığında yüksek keskinlikte görüntü oluşmasını sağlar. Objektif ile birlikte verilen taç yaprağı tipindeki parasoley yardımıyla ilgisiz ışıkların objektife girmesi ve iç yansımaların oluşması önlenir.  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı

En Yakın Netlik Mesafesi: 30cm 


Büyütme oranı 1:6.8'dür.

HSM(Hiper Sonik Motor) 


HSM ile sessiz ve hızlık netleme yapabilirken aynı zamanda istenildiğinde netleme halkasının çevrilebilmesi ile manuel netlemeye olanak sağlar. 

* Pentax gövdelerde AF çalışmaz ve HSM desteklemez.  Hipersonik Motor

Yuvarlak diyafram 


Bu objektif 9 bıçaklı yuvarlak diyaframı netsiz alanlarda cazip bokeh efekti oluşturur.

Farklı Tasarım 


Yeni ürün çizgisinde tasarlanan ürünler kauçuk parasoleye sahiptir. Daha iyi kullanılabilirlik için,objektif kapağının ve AF / MF değiştirme anahtarının tasarımları yeniden yapılmıştır. Thermally Stable Composite (TSC) teknolojisi sayesinde objektif yapısını korur ve özellikle değişen sıcaklıklarda az miktarda esnemeye maruz kalır. Termal büzülme düşük olduğundan, metal parçalarının yüksek benzeşmesi vardır ve yüksek kalitede ürün üretiminde katkıda bulunur.

Pirinç bayonet 


Yüksek hassasiyette ve dayanıklılıkta üretilmiş bayonete sahiptir. Uzun süre kullanılabilmesi için çok daha dayanıklı hale getirilmek üzere özel işlemlerden geçirilerek üretilmiştir.

Yeni geliştirilen "USB DOCK" sistemi 


Bu yeni ürün konseptine bağlı olarak, kullanıcının objektif yazılımını güncellemek ve odaklama gibi parametreleri ayarlamak için özel yazılım (SIGMA Optimizasyonu Pro) geliştirmiştir.

SIGMA'nın özgün MTF ölçüm sistemi "A1" ile değerlendirme 


Bugüne kadar objektif performansını ölçmek için geleneksel sensörler kullanılırdı. Ancak, artık 46 megapiksel Foveon doğrudan görüntü sensörlerini kullanarak A1 tescilli MTF (Modülasyon Transfer Fonksiyonu) ölçme sistemini geliştirdik. Hatta daha önce tespit edilemeyen yüksek frekanslı ayrıntılar artık kalite kontrol denetim kapsamına girmektedir

46-megapixel Foveon direct image sensor

"Made in Japan" 


Tüm Sigma ürünlerinin imalatı tamamen Japonya'da, kalıp ve parçalar dahil olmak üzere entegre bir üretim sistemi altında yapılır. Sadece Japonya'da üretim yapan sayılı firmalardan birisiyiz. Ürünlerimizi, fabrikamızın bulunduğu bölgenin ruhunu katarak, temiz hava, temiz su, işine odaklanmış ve çalışkan insanlarımızla yapıyoruz. Her biri kendi alanında uzman çalışanlarımız, zeka ve ileri teknoloji kullanımının bir araya gelmesiyle ortaya çıkan ürünlerimizin güvenilir kalitesinden gurur duymaktayız.

 

Ödeme Yöntemleri
  Ay Taksitler Toplam
  Puanlar & Yorumlar

  Sigma 30mm F1.4 EX DC HSM (Nikon Uyumlu)

  Sigma 30mm F1.4 EX DC HSM (Nikon Uyumlu)
  • Muhteşem (0) 0%
  • İyi (0) 0%
  • Orta (0) 0%
  • Kötü (0) 0%
  • Çok Kötü (0) 0%
  Henüz puanlanmadı